Începând de astăzi, lansăm o nouă variantă prin care ne puteți fi aproape în efortul nostru de a îmbunătăți serviciile medicale de urgență din Luduș.

În zilele noastre, totul se întâmplă pe repede-înainte, timpul a devenit cea mai valoroasă resursă și este limitată pentru fiecare dintre noi. Pentru a simplifica într-o cât mai mare măsură procedeul prin care ne puteți veni în ajutor, lansăm astăzi posibilitatea de a face donații online, printr-o procedură care nu durează mai mult de un minut!

Dacă ai un card bancar în lei, euro sau dolari, poți dona orice sumă dorești către Asociația pentru Urgențe Medicale Luduș prin completarea formularului de pe site-ul asociațiauml.ro. Există chiar varianta de a dona suma respectivă lunar!

Avem nevoie de ajutorul ludușenilor!

ÎMPREUNĂ FACEM DIFERENȚA!